Květen 2012

Cimorelii

27. května 2012 v 17:29 | Evča

Cimorelli

Cimorelli je název jedné skupiny ve které zpívá pět nebo šest holek mají užasný hlasy a já si myslím,
že se jim nejvíce povedla píseň What Makes You Beautiful což je originální píseň od One Direction
o které jsem tu už psala. Cimorelli jsou fajn já bych jim nic nevytkla o nich bych říkala vše nej.
 
Určitě si poslechněte píseň od nich tady máte odkaz a pár foteček.
 
http://www.youtube.com/watch?v=WyNkNWQAewQ
 
 
 
 
 

Selena Gomez

26. května 2012 v 19:04 | Evča

Ahoj,

To jsem já Evča.
Selena Gomez, když řeknu tojle jméno tak se vám asi hned vybaví skvělá zpěvačka, herečka a návrhářka, ale zdá se mi že v poslední době má oči jenom pro jedinou osobu nezajímají ji její fanoušci asi už víte o kom mluvím, jo je to tak je to už né tak slavný jako dřív Justin Bieber. Teď jsem napsala ne tak slavný jako dřív a to proto že už mu je osmnáct a už není ten dívčí idol, protože myslí jen na to jak se ožení se Selenou. Tenhle článek měl být o Seleně ale já už do toho motám i Justina protože ti dva bez sebe nedokážoužít jsou jako jedna duše. No tak tenhle článek je o obou dvouch.Tady máte jejich nějaké fotečky a nezapomeňte psát komentáře.
Selena Gomez je o dva roky starší než Justin a i přes to se mají rádi, teda nic proti ale vždy je lepší když je starší kluk.


One Direction

26. května 2012 v 18:46 | Evča

Ahoj,


Já jsem Evča a jsem fanynka One Direction sice nejsem tak bláznivá že bych musela jezdit na všechny jejich koncerty a psát jim dopisy se srdíčkama NE to já nejsem a holky který to dělají tak o těch si já mysím že jsou tak trochu blázni HVĚZDY jako jsou One Direction se zajímají jen o ty kdo jsou u nich jako jejich kámoši nebo jejich rodina fanoušků si sice váží ale oni si nezapamatují vaše jména, já proti vám nic nemám ale když vidím na netu nějakej koncert a vidím tam ty fanoušky tak mi to přijde jako blázinec. Kluky z One Direction obdivuju líbí se mi jejich hudba a styl.
Fanynek který tohle dělají jsem se nechtěla nějak dotknout, kdyby jste se urazili tak promiňtě.

Piště konentáře třeba o tom kdo z kluků se vám líbí nejvíc.